προταση για ολους τους θιασους! σορυ για το λουκ!

προταση για ολους τους θιασους! σορυ για το λουκ!

Δημοσίευσηαπό Κωσταντής Μιζάρας » 08 Απρ 2013, 12:57

> Αγαπητοί κύριοι και κυρίες, > > > > καταρχάς θα ήθελα να σας συγχαρώ για το φεστιβάλ που διοργανώσατε στο οποίο δυστυχώς δεν κατάφερα να έλθω αλλά να ξέρετε, έστειλα πολύ κόσμο οι οποίοι έμειναν κατενθουσιασμένοι ! > > Επικοινώνησα με τον Κωνσταντη και μου πρότεινε να στείλω το συγκεκριμένο mail στο σύλλογό σας προκειμένου να ενημερωθείτε όλοι για την πρότασή μου! > > Να σας συστηθώ …Ονομάζομαι Γεωργία Χριστοδούλου και είμαι ιδιοκτήτρια του Apollo Resort Art Hotel στη Κυπαρισσία Μεσσηνίας . Τα καλοκαίρια διοργανώνω στο χώρο του ξενοδοχείου εκθέσεις εικαστικών , μουσικές βραδιές κλπ. > > Σκέφτομαι να διοργανώσω φέτος το καλοκαίρι μια γιορτή για μικρούς (και μεγάλους ) καλλιτεχνικού περιεχομένου (κουκλοθέατρο, θεατρικό παιχνίδι, παρουσιάσεις βιβλίου, έκθεση θεατρικής μάσκας –πληροφορήθηκα ότι ήταν πολλή αξιόλογη!!- και άλλα πολλά) που να διαρκέσει 2-3 εβδομάδες ( μέρα παρά μέρα… δεν ξέρω θα δούμε…) να γίνει γνωστό από πολύ πριν σε όλο το νομό… Να σας ξεκαθαρίσω ότι δεν το σκέφτομαι κερδοσκοπικά , εννοείται όμως ότι θα προσφέρω διαμονή, θα καλύψω έξοδα μετακίνησης κλπ… Για τους πελάτες του ξενοδοχείου μου θα είναι δωρεάν για τους υπολοίπους σκέφτομαι να βάλουμε ένα μικρό εισιτήριο , για να καλυφθούν τα έξοδα μου . Από εκεί και πέρα ο,τι άλλο θα είναι δικό σας… > > Τι λέτε ? Θα μπορούσαμε να το συζητήσουμε? > > > > Θα χαιρόμουν πολύ αν είχα κάποια απάντηση ! > > Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας! > > > > Georgia Christodoulou > > General Manager > > > > Apollo Resort Art Hotel > > Kiparissia (245 00) - Messinia > > Peloponnese - Greece > > Tel.: +30 2761024411 > > Fax: +30 2761024413 > > Mob:+30 6948252848 > > > > [email protected]
Άβαταρ μέλους
Κωσταντής Μιζάρας
 
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ: 177
ΕΓΓΡΑΦΗ: 04 Φεβ 2013, 16:42
Όνομα Ομάδας-Θιάσου: πέντε-προς-έξει


Επιστροφή στο Ανακοινώσεις

ΜΕΛΗ ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 7 επισκέπτες

cron